Esri Startup Programı Firmalarımız

Esri, yeni girişimcilere Esri Startup Programı ile Esri ürün ailesini 3 yıl boyunca ücretsiz kullanma ve ürün geliştirme imkanı sağlanıyor.

Siz de Startup Programı'na katılın. 


 

EVREKA Yazılım Donanım Danışmanlık Eğitim San.Tic. A.Ş.

Evreka akıllı şehirler konseptinde teknolojiler üreten, lider bir ArGe firmasıdır. Geliştirdiği teknolojilerle, nesnelerin interneti sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile yazılım ve donanım çözümlerini bir arada sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. Güncel olarak, atık toplama sistemlerini iyileştirme amaçlı geliştirdiği atık konteyner doluluk ölçüm sensörleri ve rotalama algoritması ile atık toplama firmaları ve belediyelerle çalışmaktadır. Sahada bulunan yüzlerce ürün tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

SEYİSCO Bilişim Elektronik Danışmanlık Eğitim San. ve Tic. A.Ş.

Şehrinizin haritasını ve tam olarak nerelerde yolların ne durumda olduğuna dair yol analizi bilgisine ulaşabileceğiniz çözüm sunar. Dilediğiniz durumda, bütün sistem var olan sistemlerinize entegre edilebilir. Seyisco, ne zaman ve her nerede olursanız olun, yollarınızın durumunu ve yol çukurlarını anlık olarak rahatlıkla takip edebilir akıllı şehir ürünü sunmaktadır.

 

 

KNS Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

KNS Bilişim indoor mapping ve dijital pazarlama taleplerine yönelik çözümler üretmektedir. AVM’nin gerek duyduğu bütün dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılarken, her şeyi olabildiğince sade, pratik ve müşteri odaklı çözümler formunda sunuyorlar. Mobil CRM entegrasyonları, web siteleri, iOS, Android ve Windows Mobile ile uyumlu mobil uygulamalar ve dijital yönlendirmeleri kapsayan hizmetler veriyorlar.

 

 

OPTİYOL

İstanbul Gebze Teknopark’ta yer alan Optiyol firması, müşterilerine Toplama ve Dağıtım Optimizasyonu, Alan Servisi Personeli Yönlendirme, Şehirlerarası Ulaşım Optimizasyonu, Tedarik Zinciri Optimizasyonu, Satış Kanalı Optimizasyonu, Fiyatlandırma ve Gelir Yönetimi, Karar destek yazılımı, danışmanlık projeleri, dış kaynaklı analitik hizmetleri ve operasyon araştırma eğitimi gibi ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar