ArcGIS Online

Çekici haritalar oluşturun ve paylaşın, bunun için gereken işlemlerin tümünü gerçekleştirin.

Bu, yalnızca Esri tarafından barındırılan ve hizmet olarak yazılım (SaaS) modeli ile sağlanan

ölçeklenebilir ve güvenli ArcGIS Online uygulamasıyla mümkündür.

 

Kullanıcılarımız Mükemmel Şeyler Yapıyor

ArcGIS Online hemen ve hızlı bir biçimde çalışmaya başlamanızı sağlar. Herkesin her zaman her cihazda kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

 

Hartsfield-Jackson

Atlanta Uluslararası

Havaalanı

The Canal & River

Trust

Horry County,

South Carolina

The Shopping

Center Group

 


 

Ölçeklendirilebilir

Bulut tabanlı bir hizmet olarak ArcGIS Online, talebin sıfır düzeyinden tepe yaptığı dönemleri de otomatik olarak her gün ve tüm gün boyunca karşılayabileceği biçimde tasarlanmıştır. Yüzlerce ya da milyonlarca izleyiciniz olması fark etmez, hiçbir şeyi yüklemeniz ya da yönetmeniz gerekmeden Esri bunu sizin için ölçeklendirir.

 

 


 

Herkes için Uygulamalar

Sahada çalışanlar, tepe yöneticiler, müşteriler, yükleniciler, vatandaşlar—pek çok kişi konum tabanlı bilgiye ihtiyaç duyar. ArcGIS Online, içerdiği harita oluşturma uygulamaları ve araçları ile işinizi yapmanızı ve başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırır.

Herkes için Uygulamalar Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 


Kullanıma Hazır Haritalar

Hemen kullanmaya başlayın. ArcGIS Online bir altlık harita paketi, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve en beğenilen demografik verilerle birlikte gelir. Tümleşik harita görüntüleyicisi ve görünüm görüntüleyicisiyle 2B ve 3B haritalar oluşturun. Living Atlas of the World içinde; Esri kullanıcı topluluğu tarafından sürekli genişletilen bir koleksiyon olan yüzlerce konu hakkındaki harita ve katmanlara erişin.

Kullanıma Hazır Haritalara Gözatın

 

 


 

Self Servis

Çalışma arkadaşlarınıza self servis harita oluşturma hediyesi verin. ArcGIS Online harita oluşturma araçları güçlü olduğu kadar, kolay kullanılır; böylelikle kuruluşunuzdaki herkes çekici haritalar oluşturabilir ve paylaşabilir. Harita oluşturmanın ötesinde, kuruluşunuzdaki kişiler ArcGIS Online uygulamasını kullanarak veri elde ederek daha iyi karar vermelerini sağlayan öngörüler edinebilirler

Self Servis Harita Oluşturma Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 


 

Güvenli ve Güvenilir

ArcGIS Online, kontrollü erişilebilen güvenli bir sistem olarak tasarlanmıştır. Güvenlik, gizlilik ve uyumluluk bilgilerinin yanı sıra güncelleme ve uyarılar, en iyi uygulamalar, sistem kullanılabilirliği ve durum geçmişi hakkında güncel bilgilere her zaman için ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 


 

Bir Bakışta Özellikler

Verilerinizi içeren kullanıma hazır haritalar, uygulamalar ve şablonlar ile hemen çalışmaya başlayın.

 

Herkes için Uygulamalar Kullanıma Hazır Uygulamalar Görselleştirme Analitikler Yönetim
 
 
ArcGIS Marketplace Sektörünüz için Çözümler Güvenlik ve Güvenilirlik Geliştirici için Araçlar ArcGIS Uygulamasını Dene

 

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar