ArcGIS for Desktop

 

Güçlü Uygulamalar

ArcGIS for Desktop haritalama, düzenleme ve analizler için iki ana uygulama içermektedir.

 


 

ArcMap

ArcMap güzel haritalar yaratmanıza, mekânsal bilgiyi düzenlemenize ve yönetmenize ve ham verinizi değerli bilgiye dönüştürmeniz için birçok analiz gerçekleştirmenize olanak tanıyan; önde gelen, geleneksel CBS yönetimi, düzenleme ve coğrafi işlem uygulamasıdır.

 


 

ArcGIS Pro

ArcGIS Pro bağlamsal bir arayüze ve proje merkezli bir işleyişe sahip yeni bir 64-bit uygulamadır. ArcGIS Pro size en yaygın CBS görevlerini çabukça gerçekleştirmeniz ve sonrasında projelerinizi kolayca paketleyip kurumunuz ile paylaşmanız konusunda yardımcı olur.  ArcGIS Pro hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 


 

Kilit Özellikler

Mekansal Analizler Gerçekleştirin

ArcGIS for Desktop’ta mekânsal analizler gerçekleştiren yüzlerce araç bulunmaktadır. Bu araçlar verinizi işlenebilir bilgiye dönüştürmenize ve çoğu CBS görevinizi otomatize etmenize olanak tanır.

“Mekansal Analiz” videosunu izeyin. 

 


 

Verinizi Daha Etkin Yönetin

7o’ten fazla veri formatı desteği ile görselleştirme ve analiz için her tipteki veriyi kolayca entegre edebilirsiniz. Coğrafi, tablosal ve metaveri yönetimi, üretimi ve organizasyonu için kullanılabilecek çok geniş çapta araç mevcuttur.

“Lidar Verisi ile Çalışmak” videosunu izlemek için tıklayınız.

 


 

İçerik Dünyasını Keşfedin

ArcGIS Online artık ArcGIS for Desktop lisansının bir parçası. Dünyanın en yaygın çevrimiçi coğrafi kaynağı olan için ArcGIS Online’dan yararlanın ve binlerce konu hakkındaki harita ve verileri keşfedin. İçerikleri haritada görmek istediğiniz şekilde birleştirin.

 


 

Gelişmiş İş Akışlarını Otomatize Edin

Verinizi en az klik sayısı ile manipüle edin ve düzenleme iş akışınızı güçlü düzenleme araçları ile otomatize edin. Gelişmiş düzenleme araçları ve koordinat geometrisi (COGO) araçları veri tasarımınızı, girişinizi ve sadeleştirmelerinizi basitleştirir.

“ModelBuilder ile İş Akışları Oluşturun” videosunu izlemek için tıklayın.

 


 

Haritalarınızı Kolayca Oluşturun

Karmaşık tasarım yazılımlarının zorluklarına maruz kalmadan yüksek kaliteli haritalar üretin. ArcGIS for Desktop ile:

  • Geniş bir sembol kütüphanesi
  • Önceden tanımlı şablonlar ve basit sihirbazlardan yararlanabilirsiniz.

“Haritalama  & Veri Görselleştirme” videosunu izlemek için tıklayın.

 


 

Coğrafi Kodlamaya Başlayın

Coğrafi kodlamanın kullanılabileceği basit veri yönetiminden iş ve müşteri yönetimine kadar çok çeşitli uygulamalar vardır. Coğrafi-kodlanmış adres verisi ile adreslerin konumlarını görüntüleyebilir ve bu bilginin içerdiği desenleri görebilirsiniz.

 


 

Gelişmiş Görüntüye Erişin

ArcGIS for Desktop’ta görüntü verisi (raster veri) ile çalışmanın bir çok yolu var. Görüntü verisini, diğer katmanları analiz etmek için bir altlık harita ya da analizin bir parçası olarak kullanabilir, görüntü veri setine farklı tipte özelleştirmeler uygulayabilirsiniz.

 


 

Müşterilerinizin Gereksinimlerini Karşılayın

Paydaşlarınız yalnızca işlerini yapmaları için gereken bilgiyi görmek ister. ArcGIS for Desktop ile birlikte gelen paylaşım ve uyum araçları projelerinizi basit ve özgün uygulama araçlarıyla yayınlayabilmeniz konusunda size yardımcı olur.

 

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar